Müsteri Hizmetleri
+90 262 645 03 86
Türkçe English

Yatak Temizliği

Evlerimizdeki yaşam alanlarının temizliği bizim için çok önemlidir. Ev hijyeni konusunda verdiğimiz önem aynı zamanda yatak hijyeninde de kapımızı çalmaktadır. Günün yorgunluğu atmak için hepimiz yatağımıza koşarız. Yatağımızın konforlu olması kadar temiz olması da bizim için rahat bir uyku kalitesi için vazgeçilmez olarak görülmektedir.

Yatağımıza dökülen kirler, ter, kıl gibi kalıntıların yanı sıra gözümüzle göremediğimiz mikroplarda yatak hijyeninin bozmaktadır. Kimi zaman yatağımıza yerleşen bazı mikrop ve alerji oluşturabilecek böceklerden kurtulmak imkansız hale gelebilmektedir. İşte bu noktada yatağımızı profesyonel ellere teslim ederek yıkatmamız gerekmektedir.

Bunun için ihtiyaç duyduğumuz hizmeti bize profesyonel yatak yıkama makineleri ile veren Osmanlı halı yıkama firması devreye girmektedir. Yatak yıkama, yatak kurutma, yatağı en hijyenik teslim etme hizmet politikası ile hizmet veren yatak yıkama firmamız tecrübeli elemanları ile sizlere en kaliteli hizmet olanaklarını sunmaktadır.

Firmamızı arayarak günün herhangi bir saati yatak yıkama hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirtip müşteri temsilcilerimizden hizmetten faydalanabilmek için yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Anti alerjik özellikli temizlik malzemelerimiz ile temizlenen yataklarınızda uyumanın keyfine doyamayacağınız yatak yıkama hizmeti sizlerin cebinize göre tarifeleri ile ekonomik çözüm oluşturucu rol oynamaktadır. Copyright © 2013 Asya Temizlik Sosyal Hizmetler
Tüm Hakları Saklıdır.