Müsteri Hizmetleri
+90 262 645 03 86
Türkçe English

Halı ve Koltuk Yıkama

Halı yıkama sektörü, son zamanlarda hızla büyüyen hizmet sektörlerinden biridir. Yıllardır süregelen yıkama alışkanlıkları, yanlış yıkama teknikleri, halıların yıkandığını sandığımız, aksine mikrop yuvasına döndüğünü farketmemiz, bu sektörü daha canlı ve aranan duruma getirmiştir. Halı yıkama işlemi hafife alınmayacak derecede önemli, sağlığınızı yakından ilgilendiren, evlerinizin olmazsa olmazıdır. Firmamızda halı yıkama işlemi için, el değmeden otomatik halı yıkama makineleri, yorgan ve battaniye yıkaması için özel yıkama makinemiz mevcuttur. Koltuk ve yerinde kaldıramadığınız halıflexleriniz için koltuk ve yerinde yıkama makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul ve İzmit bölgesinde halı yıkama firmaları arasında hızla yükselen firmamız, halkımızın göstermiş olduğu yoğun talep sayesinde hizmetlerini, her geçen gün daha kaliteli ve üst seviyelere taşımaktadır. Halılarınız, özenle yıkanmakta, kullandığımız özel halı yıkama şampuan ve dezenfektanlarla temizlenmektedir.

Kışında özel kurutma odalarımız sayesinde en kısa sürede kurutulmakta ve evlerinize ilk günkü kokusuyla teslim edilmektedir. Özdemir Halı ve Kotluk Yıkama, günümüzde halı yıkama sektörünün en önde gelen güvenilir firmaları arasına girmiştir.Copyright © 2013 Asya Temizlik Sosyal Hizmetler
Tüm Hakları Saklıdır.