Müsteri Hizmetleri
+90 262 645 03 86
Türkçe English

Site Temizliği

Genellikle geniş yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte site yönetimlerinin çevre düzenlemesi, bahçe bakımı, temizlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel yaklaşımlara başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Usta çevre düzenlemesi projeleri, bahçe bakımı genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Site ve Bina Temizliği

Haftada 1 gün genel, iki ayda bir detay temizlik yapılmakta. (Daire kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir.)

Site ve Bina Temizliği

Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği
yapmaktır bize göre…

Her temizlik sonrası apartman parfümlenmesi,
Apartmanın patlamış ampullerinin ücretsiz olarak değiştirerek bu iş yükünün yöneticiden alınması ve bu yolla bütçeden tasarruf edilmesinin sağlanması,
Yılda bir kez apartmanınıza ait su deposunun birikmiş yosunlarından arındırılarak hijyeninin sağlanması, Düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılması dahildir.


Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.Copyright © 2013 Asya Temizlik Sosyal Hizmetler
Tüm Hakları Saklıdır.